Валерій Дубіль з волонтерами передав гуманітарний вантаж в медичні заклади Запорізької області

Відвідали лікарні, які знаходяться, в тому числі, вздовж лінії зіткнення, першими приймаючи до себе з поля бою наших поранених захисників. Таким лікарням та шпиталям ми приділяємо особливу увагу, намагаючись забезпечити медиків найякіснішим та найнеобхіднішим обладнанням. 

Про це заявив очільник «Батьківщини» Києва, перший заступник Комітету Верховної Ради з питань здоровʼя нації Валерій Дубіль.
«Цього разу, окрім традиційних наборів критичної медицини, хірургічних наборів, витратних матеріалів та вітамінних комплексів, ми передали лікарям аналізатор газів крові, апарат для гемодіалізу Prismaflex «штучна нирка», наявність якого критично важлива для порятунку поранених, а також – апарат для непрямого масажу серця Easy Pulse, який також допомагає медикам рятувати життя», — розповів він.
Валерій Дубіль підкреслив, що разом з командою робить все, щоб процес порятунку життів українців нашими героїчними медиками, відбувався максимально швидко, якісно та на найкращому обладнанні.
«Не втомлюся повторювати, що українські лікарні не повинні відчувати дефіцит в будь чому – цього достойні наші медики, наші військові та наші люди», — додав він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова