Валерій Дубіль: Ворог зруйнував кінний клуб, з якого ми декілька тижнів тому евакуювали коней

Сьогодні вночі росіяни вкотре здійснили масований обстріл Харківщини. Дві з випущених ракет влучили по кінно-спортивній школи в селі Мала Данилів, внаслідок чого кінний клуб фактично знищено. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Про це розповів Валерій Дубіль, народний депутат України від ВО «Батьківщина».

Знищена росіянами будівля кінного комплексу не мала жодного відношення до військової інфраструктури. Після звільнення Харківщини від російських окупантів цей заклад почав відновлюватись. З-поміж іншого, тут проводили іпотерапію та інші реабілітаційні заходи для дітей.

«Це саме той клуб, звідки ми разом з Благодійним фондом молодіжної ініціативи «Надія» та небайдужими людьми, напередодні травневого наступу на північ Харківщини, евакуювали академічних та спортивних коней, яких прихистили у селі Дідівці на Чернігівщині, у безпечному та комфортному місці, де вони перебувають під постійною опікою та доглядом. І зараз розуміємо, наскільки правильним та своєчасним було це рішення — навряд чи тварини вижили б після цього нічного обстрілу. Вкотре дякую кожному, хто долучився до цієї справи — ми разом врятували життя прекрасним тваринам!» — розповів Валерій Дубіль.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова