Валерій Дубіль розвиває програму «Здоров’я нації» на Тернопільщині

Народний депутат України, перший заступник голови парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, заступник лідера ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль відвідав Тернопільщину.

В рамках робочого візиту політик зустрівся з головним лікарем Тернопільської університетської лікарні Василем Бліхарем і відвідав відділення гастроентерології та кардіології, де поділився досвідом реалізації програми «Здоров’я нації» на Чернігівщині.

«Значну підтримку медичні заклади отримують від небайдужих земляків та спонсорів. І така ситуація, на жаль, по всій Україні. Ми разом із командою на Чернігівщині, з початку пандемії, почали активно допомагати всім лікарням, амбулаторіям та ФАПам. Механізм державної допомоги для закладів працює на затягування часу, а це для пацієнтів найстрашніше. Ми об’єдналися з небайдужими людьми та закупили засоби захисту, дезінфектори, кисневі концентратори, пульсоксиметри, що дозволило нашим лікарям виграти дорогоцінний час для діагностики та лікування хворих. Цей напрямок є пріоритетним, а тому сподіваюся, що і на Тернопільщині завдяки Степану Горуцу програма набиратиме обертів», – розповів Валерій Дубіль.

Як зазначають у пресслужбі Чернігівського обласного партосередку, команда відвідала всі ОТГ області та передала понад 200 кисневих концентраторів та понад 2 тисячі пульсоксиметрів, придбаних за кошти благодійників.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова