Валерій Дубіль передав ряд важливих медикаментів для потреб лікарень

Медикаменти для профільних відділень, а також критично важливі ліки для лікування бронхіальної астми передані народним депутатом з Чернігівщини до медзакладів області.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук інформував обласний осередок «Батьківщини».
«За дорученням Валерія Дубіля ми передали ряд вузькоспеціалізованих медичних препаратів та обладнання нашим медикам. Валерій Олександрович майже щодня відвідує лікарів, які рятують наших захисників з передової, зокрема в Дніпрі, Запоріжжі, Харкові. У той же час, Чернігівщина  не залишається поза увагою. Не дивлячись на шалену підтримку з боку волонтерів та забезпечення від держави, все ж залишаються актуальними різні потреби. Намагаємося ефективно допомагати медзакладам в цьому напрямку», – розповів керівник громадської приймальні Валерія Дубіля Сергій Тепляков.
Команда Дубіля передала медикаменти в Онкоцентр, відділення реанімації другої міської лікарні, лор-відділення обласної лікарні, протитуберкульозний диспансер. Ліки направлені до Борзни, Городні, Корюківки, Ніжина, Прилуки, Ріпок, Семенівки, Сновська, Сосниці, Новгород – Сіверського та Коропа.
Раніше під час візиту на Чернігівщину Валерій Дубіль разом з Юлією Тимошенко передали два  авто швидкої допомоги до Чернігівсього пологового будинку та в Городню.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова