Валентина Прохорчук: Від рівності чоловіків і жінок у суспільстві виграють усі

Депутатка-«батьківщинівка» Шепетівської міської ради Валентина Прохорчук взяла участь у зібранні депутаток груп «Рівні можливості» у столиці.

Разом з парламентарями обговорюється вирішення існуючих викликів та подальшого просування гендерної рівності.

«Представниці та представники різних політичних сил об’єднуються та створюють депутатські групи з гендерних питань, щоб втілювати гендерну політику на місцевому рівні. Наразі таких груп в Україні вже 76 і Шепетівка – не виключення», – сказала Валентина Прохорчук і додала, що разом із колегою Інною Сікорою також є членкинею депутатської групи «Рівні можливості» Шепетівської міської ради.

За словами політикині, група створена нещодавно, але до її складу виявили бажання увійти всі жінки-депутатки, щоб незалежно від політичних поглядів боротись за гендерну рівність, адже від рівності чоловіків і жінок у суспільстві виграють усі.

Як розповіла учасниця заходу, на зустрічі представили основні досягнення міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» у Верховній Раді України, пріоритетні напрями роботи, ключові законодавчі ініціативи та проєкти, спрямовані на досягнення забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова