Вадим Лисий: Розвиток футболу в Україні, зокрема залежить від зусиль усіх гілок влади

Голова фракції ВО «Батьківщина» в Сумській облраді Вадим Лисий на своїй сторінці у Фейсбуці написав про недостатню, на його думку, підтримку розвитку футболу в Україні та на Сумщині, зокрема.

Він закликав політиків області об’єднати зусилля довкола вирішення цієї проблеми.

«Хочу звернутися до політиків Сущини, адже збірна країни – це хлопці з міст, містечок, сіл, які щодня тренувалися, розвиваючи свій талант. Це виснажлива і кропітка робота тренерів, батьків, самих хлопців, починаючи з дитячої школи, дворової команди, професійного клубу. Хтось із них грає в Англії, хтось в Угорщині, дехто представляє Україну в інших клубах, але вони цього досягли власними зусиллями»,– написав «батьківщинівець».

Політик звернув увагу на умови, в яких тренуються нині майбутні великі футболісти. Це – розбиті поля, мінімальні зарплати, відсутність мотивації тренерського складу та системного розвитку любительського футболу, «глобальне навантаження» на бюджет батьків (відсутність фінансування дітям на збори, форму і т.п.).

«Пропоную замислитися та зробити МАКСИМАЛЬНО можливе, що залежить саме  від нас, на кожному з рівнів влади, для вирішення конкретних проблем та питань в розвитку футболу:

– відремонтувати футбольні поля в обласному центрі на «Барсі», де щодня тренуються більше тисячі дітей;

– завершити будівництво та інфраструктуру «Авангарду» в Сумах, бо це обличчя міста;

– провести ревізію полів та їх стану по всій області;

– відновити підтримку влади розвитку аматорського футболу;

– зняти фінансове навантаження з гаманців батьків та тренерів на щомісячне життя та тренування в дитячих школах.

Ці та багато інших питань, про які потрібно думати та робити не лише під час Євро, але й щодня!» – зазначив Вадим Лисий і закликав усіх небайдужих об’єднати всі зусилля для розвитку футболу на Сумщині.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова