Вадим Лисий: Об‘єднання «Слуга Народу + «ОПЗЖ» в Сумській райраді показало свою недієздатність

Більшість у Сумській райраді продемонструвала недієздатність та безперспективність об’єднання «Слуги народу» з «ОПЗЖ».

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, серед питань порядку денного чергової сесії райради – призначення другого заступника голови.
«Сумська районна рада 8-го скликання працює бідьше 100 днів. Прикро, але замість вирішення реальних проблем мешканців району, досі діляться крісла. На чергову сесію виносилося питання про призначення ще одного заступника голови ради. Увечері стало відомо, що питання знято з порядку денного – не домовились», – зазначив голова Сумської обласної парторганізації Вадим Лисий.
Голова депутатської фракції «Батьківщина» в Сумській райраді Михайло Мельник переконаний, що нагальної потреби у призначенні другого заступника немає. Тож це питання – заполітизоване.
«Ми знаємо, що це людина з фракції «Сила і Честь», чиї голоси під час першої «скандальної» сесії допомогли призначити першого заступника голови депутата від фракції ОПЗЖ. Тож це призначення – простий розрахунок», – сказав політик.
Партійці запевняють – команда «Батьківщини» працює на реальний розвиток Сумщини і заради її жителів. На жаль, робота більшості в Сумській райраді продемонструвала недієздатність та безперспективність об’єднання «Слуги народу» з «ОПЗЖ», на чому неоднаразово наголошували «батьківщинівці».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова