Вадим Івченко здійснив передвиборний тур Дніпропетровщиною

Народний депутат України від ВО «Батьківщина» Вадим Івченко разом із кандидатом у народні депутати, місцевим аграрієм Віталієм Скакуненком узяв участь у святі «Першого снопа», яке відбулося в селі Попасне Новомосковського району.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровського обласного партосередку.

До свята, яке відбулося на лану фермерського господарства «ДАР», долучили фермери, жителі Попасного та сіл Андріївка, Всесвятське та Голубівка.

Зі словами привітання до учасників свята звернулися Вадим Івченко та Віталій Скакуненко.

Саме кандидат у народні депутати Віталій Скакуненко вже не перший рік опікується Попасним. Зокрема, заснований представником «Батьківщини» Благодійний фонд «Тепле серце» підтримує місцеву школу. Селяни вручили Віталію Скакуненку символічний сніп нового врожаю, а також витвір рук однієї з учениць місцевої школи «Щедрий млин».

Перебуваючи на Дніпропетровщині, Вадим Івченко також зустрівся з виборцями Синельникового, побував на місцевому підприємстві харчової промисловості. Говорили про необхідність переходу від сировинної економіки в Україні до експорту готової продукції.

«Сьогодні від експорту сировини Україна отримує 18 млрд євро щорічно, тоді як у Європі з гектара землі в рази нижчої якості отримують удесятеро більше доходів», – зазначив Вадим Івченко.

Він наголосив, що нова влада в Україні зобов’язана виробити правильну послідовність дій щодо реформування галузі, а від себе пообіцяв, що «Батьківщина» зробить усе можливе, аби після переобрання влади для всіх підприємців було увімкнене «зелене світло».

У місті Кам’янському Вадим Івченко поспілкувався з виборцями зі сцени музично-драматичного театру імені Лесі Українки. Принагідно він представив кандидата в народні депутати України по 30-му виборчому округу, лідера місцевих «батьківщинівців» Олександра Плахотніка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова