Вадим Івченко відвідав П’ятихатки і Жовті Води

Народний депутат України від ВО «Батьківщина» Вадим Івченко 24 січня побував у П’ятихатках та Жовтих Водах на Дніпропетровщині.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, народний депутат поспілкувався з місцевими жителями, обговорив нагальні проблеми з осередками «Батьківщини», зустрівся з керівником окружного виборчого штабу, депутатом Дніпропетровської обласної ради Гілалом Ісаєвим.


Люди зверталися до Вадима Івченка як заступника голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України насамперед з питаннями про подальшу долю мораторію на продаж землі, який досі не підписаний Президентом. Багатьох турбують проблеми з виділенням земельних ділянок для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Вадим Івченко пообіцяв докласти всіх зусиль для того, аби знайти шляхи вирішення наболілого питання.

Під час зустрічй також обговорили питання нестачі коштів для функціонування шкіл і дитячих садків, облаштування переселенців із Донбасу тощо.

Вадим Івченко розповів людям про з’їзд «Батьківщини», який проходив у Києві 22 січня, на якому ухвалили рішення про висунення кандидатом у Президенти України Юлії Тимошенко, а також про ключові завдання, які вона втілюватиме у життя після перемоги.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова