Вадим Івченко: Таких правил гри ніде у світі немає

Народний депутат України Вадим Івченко розповів про початок збору підписів за проведення всеукраїнського референдуму щодо продажу української землі. 

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, у Дніпрі відбулася пресконференція політика.


Депутат повідомив, що фракція «Батьківщина» не лише подала численні правки до законопроектів, що стосуються торгівлі українською землею, але й підготувала свої законопроєкти.

Вадим Івченко наголосив, що майже 70 відсотків українців проти вільної торгівлі землею, тому земельне питання має вирішувати народ на всеукраїнському референдумі.

«Те, що сьогодні пропонується, передбачає передачу велику кількість гектарів в одні руки… Фермер із фермером за такої постановки питання конкурувати між собою не будуть. Таких правил гри ніде у світі немає», – зазначив політик.

Вадим Івченко розповів про те, як проходить підготовчий процес, а саме, реєстрація ініціативних груп для збору підписів у регіонах. Він повідомив, що депутати обласних, районних, міських, сільських рад по всій країні провели понад 300 позачергових сесій, під час яких ухвалили звернення до президента з вимогою зняти з розгляду законопроєкти про розпродаж землі та проведення всеукраїнського референдуму.

«Наша партія має достатній досвід у подібного роду ініціативах. Ми рішуче налаштовані і нас не зупинити!» – запевнив Вадим Івченко.

Голова Дніпровської міської «Батьківщини» Мгер Куюмчян, який також взяв участь у пресконференції, заявив про повну готовність партійців до такої роботи. Він нагадав про спробу влади запровадити ринок вільної торгівлі українською землею ще у 2017 році.

«Тоді лише у Дніпрі ми зібрали близько 250 тисяч підписів проти цього», – зазначив Мгер Куюмчян.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова