Вадим Івченко побував з робочим візитом на Запоріжжі

13 квітня народний депутат України від «Батьківщини», заступник голови комітету з питань аграрної політики Вадим Івченко зустрівся з виборцями Приазовського, Приморського і Токмацького районів Запорізької області.

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного партійного осередку, у селі Чалове Приазовського району депутат вручив посвідчення кандидатам у депутати об’єднаної територіальної громади від «Батьківщини».

Вадим Івченко побажав партійним висуванцям перемоги та пообіцяв всебічну підтримку з боку парламентської фракції в просуванні реформ децентралізації.

У місті Токмак депутат зустрівся з представниками Асоціації фермерів і приватних землевласників та обговорив з ними проблемні питання земельних відносин, розвитку сільської медицини й децентралізації.

«Дуже задоволений, що зустрічі вийшли змістовними та продуктивними. Відповів на багато запитань, починаючи від оформлення паїв і закінчуючи перспективою скорочення ФАПів та зміною виборчої системи», – підвів підсумок зустрічей депутат-«батьківщинівець».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова