Вадим Івченко: «Батьківщина» боротиметься за скасування несправедливої пенсійної реформи

Днями народний депутат України з фракції ВО «Батьківщина» Вадим Івченко з робочим візитом перебував на Черкащині.

Як інформує прес-служба регіонального партосередку, парламентар разом із першим заступником голови обласної парторганізації Михайлом Мушієком, керівником Кам’янського районного партосередку Станіславом Щербушенком зустрівся із мешканцями Михайлівської ОТГ.

Спілкуючись із громадянами в селах Михайлівка та Ребедайлівка Кам’янського району, Вадим Івченко повідомив, що «батьківщинівці» у Верховній Раді не голосували за проект Державного бюджету на 2018 рік, бо він фактично руйнує країну.

DSC_0425

Народний депутат наголосив, що в держбюджеті значно урізали витрати на соціальну сферу та медичне обслуговування населення, оскільки частину фінансових повноважень переклали на місцеві бюджети.

За словами Вадима Івченка, наступного року також погіршиться становище пенсіонерів. Народний депутат пояснив, що в бюджеті не закладено автоматичну індексацію пенсій, як це відбувалося від 1996 року. Окрім цього, люди, які виходитимуть на пенсію з 2018 року, отримуватимуть меншу пенсію, адже коефіцієнт знижено з 1,35 до 1.

«Фракція «Батьківщина» докладатиме максимум зусиль, аби змінити цю пенсійну реформу. Не можна так знущатися над людьми», – сказав парламентар, наголосивши, що Держбюджет-2018 не передбачає покращення соціально-економічного становища українців.

DSC_0451

«Дехто пояснює, що життя людей поліпшується, адже в бюджеті заклали більшу суму на субсидії. Де логіка таких пояснень? Якщо в нас так добре живеться людям, то чому на 7 млрд грн. збільшено субсидії?! Ці цифри свідчать про те, що в Україні стає більше бідних людей. З 2014 року долар зріс утричі, курс долара в бюджеті закладено на рівні 30 грн, а цифри на соціальні допомоги залишилися ті ж самі. Не індексують виплати допомоги по втраті годувальника, по догляду за дитиною», – зауважив член парламентської фракції ВО «Батьківщина».

Під час зустрічей із парламентарем сільських мешканців також цікавило питання ринку землі. Вадим Івченко повідомив, що днями Верховна Рада ухвалила закон, яким на рік продовжено мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Народний депутат переконаний, що в нинішніх умовах відкривати ринок землі – це злочин.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова