В Ужгороді відбудеться конференція Закарпатської обласної парторганізації

Відповідно до частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України Закарпатська обласна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» повідомляє, що 19 вересня 2020 року відбудеться конференція Закарпатської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» з висування кандидатів у депутати місцевих рад усіх рівнів, а також кандидатів на посади сільських, селищних, міських голів на місцевих виборах, призначених на 25 жовтня 2020 року.

Початок заходу – 11:00;

Місце проведення – м. Ужгород, вул. Електрозаводська, 29, готель «Унгварський».

Акредитація представників засобів масової інформації на конференцію Закарпатської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» здійснюватиметься у порядку, затвердженому розпорядженням голови обласної організації.

Телефон для довідок – 050 611 93 89

 

 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА”

89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Достоєвського, 7/5;

email: 07_obl_Zakarpatska@byut.com.ua

 

«___» вересня 2020 року                                                                                                          м. Ужгород

 

 

           Присутні члени обласного бюро:

              Кеменяш О.М., Ліврінц А.А.,

               Сай І.І., Данканич А.А.,

               Готра М.М., Переста О.М.,                                                                                                    

               Шекета А.А., Герзанич Т.В.,

               Юрченко Л.Б.

               

               Запрошені: Овчаров В.В.,    

                          Кушнір В.І., Колодій І.Й.,

                           Пришляк Я.М.

               

Рішення №1 бюро Закарпатської обласної

організації “ВО “Батьківщина”

 

Про конференцію Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» з метою висування кандидатів у депутати місцевих рад та кандидатів на посаду сільських, селищних, міських голів на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Відповідно до статті 218 Виборчого кодексу України, пунктів 4.5 та 4.6 Статуту політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Рішення Політичної ради партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» від 4  вересня 2020 року бюро Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» вирішило:

1. Скликати II етап ХІV конференції Закарпатської обласної організації  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» з метою висування кандидатів у депутати місцевих рад та кандидатів на посади сільських, селищних, міських голів на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року на «19» вересня 2020 року об «11» год. 00 хв. за адресою: Готель “УнгварЪскiй”, вулиця Електрозаводська, 29, Ужгород, Закарпатська область, 88000.

2.  Уповноважити голову Закарпатської обласної організації  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Кеменяша Олександра Михайловича здійснити заходи з організації підготовки та проведення конференції з метою висування кандидатів у депутати місцевих рад та кандидатів на посаду сільських, селищних, міських голів на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, в тому числі щодо інформування відповідних територіальних виборчих комісій та засобів масової інформації про дату, час і місце проведення конференції, визначити порядок акредитації представників засобів масової інформації на такій конференції, а також розмістити відповідну інформацію та порядок на сайті організації партії.

 

Голова Закарпатської обласної

організації ВО «Батьківщина»                                                        О.М.Кеменяш

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова