В Тарутинській лікарні завдяки благодійникам і «Батьківщині» Одещини встановлять енергоефективні вікна

Керівник «Батьківщини» Болградського району Одещини Сергій Шутов допомагає провести повну заміну вікон у лікарні Тарутинської громади. Днями 86 нових віконних конструкцій було доставлено до медзакладу.

Даний проект став можливим завдяки співпраці Сергія Шутова з міжнародною благодійною організацією Global Empowerment Mission (GEM) Ukraine, яка активно допомагає Україні в час війни.

«Я щиро вдячний нашим американським партнерам за дуже важливий внесок у підтримку медичної галузі України. Декілька місяців тому я тільки почав займатися питанням заміни вікон у лікарні Тарутинської громади, а вже сьогодні ми маємо результат – нові вікна готуються монтувати», – розповів Сергій Шутов.

Нові енергоефективні склопакети зберігатимуть тепло та кошти, які витрачались би на комунальні послуги, а в лікарні буде створено комфортні умови для пацієнтів та колективу.

«Ця допомога – початок здійснення однієї великої мрії, самі ми б не впоралися. Бо таких коштів, на встановлення вікон, ні у лікарні, ні в громади, нажаль, немає», — зазначила директор медзакладу Ірина Пулєва.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова