В Одеській ОДА відбулось погашення серії нових марок Укрпошти – «Податки. Армія. Перемога»

Сьогодні, в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації відбулось представлення та урочисте погашення нового поштового випуску «Податки. Армія. Перемога».

Директор Одеської філії «Укрпошти» Сергій Дрозд розповів, що поштовим випуском «Податки. Армія. Перемога» Укрпошта долучається до Всеукраїнської інформаційної кампанії «Наші податки – наш захист!».

В погашені марок прийняли учать заступник голови Одеської ОДА Сергій Кропива та перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський.

Сергій Дрозд розповів, що через розв’язану росією повномасштабну війну основна частина витрат державного бюджету України сьогодні спрямовується на національну безпеку і оборону.

«Президент України Володимир Зеленський в одній зі своїх промов зазначив, що зарплата одного військового – це податки 6-8 працюючих українців. Тож, обороноздатність України напряму залежить від кожного з нас: всі, хто працює та сплачує податки – сприяють захисту нашої країни та її фінансовій стабільності», – розповів Сергій Дрозд.

Податки, армія та перемога – це важливі складові нашої держави, і цю просту істину має зрозуміти кожен.

«Сьогодні обороноздатність України напряму залежить від кожного з нас, бо всі, хто працює та сплачує податки, сприяють захисту нашої країни та її фінансовій стабільності», – додав перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський.

Після погашення марок представники влади, за традицією, залишили свої підписи на подарункових конвертах «Укрпошти».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова