В Одесі завершився ІІІ всеукраїнський форум «Багатодітна сім’я України»

10 грудня в будівлі Одеської обласної ради підвели підсумки III всеукраїнського форуму «Багатодітна сім’я України».

В роботі форуму взяли участь очільниця всеукраїнської громадської організації «Рада багатодітних сімей України» Олена Ніколаєнко, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, заступник Одеського міського голови Світлана Беднега, представники громадських організацій та духовенства.

Підбиваючи підсумки форуму, директор Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Руслан Колбаса наголосив на важливості та ефективності таких заходів для просування у нашому суспільстві сімейних цінностей та підтримки багатодітних сімей.

У свою чергу, голова всеукраїнської громадської організації «Рада багатодітних сімей України» Олена Ніколаєнко подякувала Олегу Радковському та Світлані Беднеговій за підтримку багатодітних сімей з боку Одеської обласної та міської рад.

За майже місяць роботи Форуму учасники напрацювали декілька програм та проєктів з вивчення позитивного досвіду підтримки багатодітних сімей у різних регіонах України та за кордоном.

Питання демографії стає важливим для багатьох країн світу та України, зокрема. Населення країни старіє, зменшується кількість працездатних громадян і розмір внесків у пенсійний та інші соціальні фонди, що покладає велике навантаження на бюджет.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова