В Одесі вшанували засновників Незалежності Греції

Сьогодні головне національне свято Греції – 202-а річниця Незалежності.

На честь знаменної дати, на історичному місці в Одесі, біля пам’ятника «Клятва засновників «Філікі Етерія» відбулось урочисте покладання квітів та вшанування пам’яті тих, завдяки чиїй мужності і самовідданості понад два століття тому Греція виборола свою незалежність.

У заході взяли участь: Генеральний консул Грецької Республіки в Одесі пан Дімітріос Дохтсіс, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, керівництво міста та Одеської ОВА. Також були присутні представники Одеської обласної громади греків ім. Г. Маразлі та ГО «Греки Одеси».

«Греція є важливим нашим партнером, в час війни вона прихистила багатьох українців та постійно надає гуманітарну допомогу нашій області та Україні. Минулого року ми були з візитом у місті Мандра-Ейділлія, де погодили Меморандум про співпрацю з містом Ізмаїл та налагодили взаємодію у сфері гуманітарної допомоги Одеській області. Наші держави об’єднують спільні цінності – незалежність, воля та любов до рідної землі. Переконаний, що після Перемоги України над агресором наша співпраця буде лише зміцнюватись», – зазначив Олег Радковський.

Пам’ятник «Клятва засновників «Філікі Етерія»був подарований Одесі греко-українською торговою палатою міста Пірей у 2004 роціСкульптор – Зноба В. І, академік НАМ України, народний художник України, архітектор – Глазирін В. А., заслужений архітектор України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова