В Одесі місцеві політики обговорили зухвалий замах на життя Олега Радковського

Минулого четверга, 12 жовтня, в Одесі відбувся круглий стіл на тему «Політика і безпека в Одеській області». На дискусію зібралися представники різних політичних сил, щоб обговорити питання безпеки громадських активістів, журналістів і політиків у зв’язку з їх професійною діяльністю.

Як повідомляє прес-служба Одеського обласного партосередку, одним із головних приводів для зібрання за круглим столом став збройний замах на життя очільника Одеської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», першого заступника голови Одеської облради Олега Радковського, що стався 4 жовтня.

02

Заступник керівника Одеської обласної «Батьківщини» Сергій Веселов наголосив, що зухвалий напад на Олега Радковського є розправою над опозиційним політиком, який по-справжньому захищає інтереси людей, і абсолютно не пов’язаний з комерційною діяльністю.

«Зайнявши посаду першого заступника голови Одеської облради, Олег Радковський припинив займатися підприємництвом. Перебуваючи на посаді, він не дозволив провести махінації з землями сільськогосподарського призначення в різних районах Одещини та став на перешкоді нового виду рейдерства, коли землі переписують на фірми-одноденки з метою подальшого захоплення через підставних осіб. На нашу думку, це і є справжньою причиною замаху на вбивство», – сказав «батьківщинівець» Сергій Веселов.

Учасники круглого столу зауважили, що тиск на опозиційні політсили та їхніх представників на місцях дедалі посилюється. Про це свідчать нещодавні події в Київській і Вінницькій облраді, на Черкащині та замах на вбивство Олега Радковського в Одесі.

За словами одеських політиків, що зібралися за круглим столом, така ситуація в країні є свідченням того, що керівництво держави або абсолютно не контролює ситуацію, або таким чином бореться з політичними опонентами.

04

Результатом дискусії стало підписання звернення до Президента України, Генерального прокурора та Міністра внутрішніх справ з вимогою розглянути діяльність правоохоронних органів і сприяти припиненню нападів на всіх, хто займається політичною, правозахисною чи антикорупційною діяльністю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова