В обласному центрі пройшов масштабний форум громадських об’єднань

17 липня у молодіжному центрі «Романтика» відбувся форум громадських організацій «Сумщина – моя Батьківщина» за участі активу команди «Батьківщини».

Форум проходив за присутності народного депутата України, заступника Голови партії Івана Крулька, депутата обласної ради, голови фракції «Батьківщина» Вадима Лисого,  міського голови Олександра Лисенка, депутата міської ради, голови фракції «Батьківщина» Анатолія Сагача, представників ветеранських об’єднань учасників АТО, «Асоціації старост», «Ради Старійшин Сумської області», «Ради ветеранів», «Жінок Батьківщини», «Батьківщини молодої» та активу партії на Сумщині.
У своєму виступі народний депутат Іван Крулько відзначив роботу партії на Сумщині та депутатів від «Батьківщини», яку високо оцінює Юлія Тимошенко. Лідер «Батьківщини» прийняла рішення посилити кадрово команду Центрального штабу партії, призначивши голову Сумської обласної партійної організації Вадима Лисого особистим помічником. Виконуючим обов’язки очільника партосередку в області став Олександр Лисенко.
­
Кадрове підсилення відбулось і в структурі партії на обласному рівні. Відтак, новим керівником Сумської районної партійної організації став Анатолій Сагач. Він тричі обирався депутатом Сумської міської ради і є досвідченим та відповідальним керівником. Сумська районна партійна організація відтепер об’єднує 16 громад, зокрема Сумську, Білопільську, Ворожбянську, Лебединську міські, Краснопільську, Миколаївську, Степанівську селищні, Садівську, Верхньосироватську, Нижньосироватську сільські та інші громади і налічує понад 350 тисяч людей. Тож безсумнівно, Анатолій Сагач зможе не лише зберегти, але й підсилити роботу партійних осередків району.
Учасники форуму відзначили, що «Батьківщина» – це дійсно єдина надійна команда, яка стояла, стоїть і стоятиме на сторожі інтересів України та її громадян. Тож робота триває, працюємо далі!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова