В.о. голови «Батьківщини» Закарпаття Іван Крулько посприяв погашенню зарплатних боргів освітянам

Хустський міський голова Володимир Кащук надіслав листи подяки Івану Крульку, народному депутату України від партії «Батьківщина», за допомогу у виділенні додаткових коштів для виплати зарплати освітянам громади.

«Управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Хустської міської територіальної громади висловлюють Вам слова вдячності за відмінне виконання депутатських обов’язків, небайдуже ставлення до своїх виборців, за людяність, доброту, безкорисливість, бо саме завдяки Вашому сприянню виділено додаткові кошти для виплати заробітної плати освітянам нашої громади», – йдеться у листі начальника управління освіти Хустської міськради Олесі Калинич.

 «Ця допомога – свідчення Вашого небайдужого ставлення до освітян і розуміння важливості навчання і виховання підростаючого покоління», зазначено у листі мера Хуста Володимира Кащука.

Згідно розпорядження Кабміну від 15 грудня 2021 р. № 1662-р про розподіл резерву коштів освітньої субвенції з держбюджету місцевим бюджетам у 2021 році і перерозподіл деяких видатків держбюджету і надання кредитів з держбюджету, передбачених Міносвіти і науки на 2021 рік, на Хустську територіальну громаду спрямовано 15,9 млн грн, на  Виноградівську – 7,8 млн грн, Пилипецьку – 2,15 млн грн і  Драгівську – 1,38 млн грн.

«Не міг не долучитись до вирішення проблеми, яка виникла із зарплатами освітянам Закарпаття. Радий, що все вдалось і, що  вчителі можуть розраховувати на отримання заробленого і зустрічатимуть Новорічно-різдвяні свята у доброму настрої  разом зі своїми родинами. Вдячний Міносвіти і колегам із Бюджетного комітету, що підтримали ініціативу із розподілу  резерву коштів освітньої субвенції з держбюджету  місцевим бюджетам і не залишили вчителів без зарплат на новорічні свята», – зауважив коментуючи Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова