В Коларівській громаді зусиллями «Батьківщини» облаштують сучасний парк

В селі Юр’ївка Коларівської ТГ Бердянського району, в районі вулиці Молодіжна, вже в цьому році мають облаштувати нову паркову зону.

Кошти на її облаштування зі свого депутатського фонду виділила депутат Запорізької облради від «Батьківщини» Катерина Гогунська.

«Потреба сільських територій у відновленні парків та скверів, створенні сучасних зон відпочинку для дітей та молоді має системний характер. На окремих територіях значне соціальне навантаження на себе переймають фермерські господарства, однак, влада ТГ, в умовах розширених повноважень та обласна влада мають бути активними учасниками розвитку сільської місцевості», – вважає Катерина Гогунська.

Депутатка, яка представляє в облраді Бердянський район, виділила зі свого фонду 50 тис. грн. на розробку проєктно-кошторисної документації нового скверу в Бердянську. Він з’явиться в Нагірній частині курортного міста поруч з оглядовим майданчиком. Новий об’єкт буде добре проглядатись із різних сторін міста та стане ще одним знаковим місцем для гостей Бердянська та відпочивальників.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова