В Гуляйполі завдяки «Батьківщині» запрацював перший дитячий стоматологічний кабінет

Єдиний на весь Пологівський район дитячий стоматологічний кабінет відкрився на базі Гуляйпільської міської лікарні.

Кабінет оснащений двома новітніми стоматологічними установками, внутрішньоротовими камерами та моніторами, а також  сучасним апаратом седації, що дозволяє проводити лікування абсолютно безболісно та з мінімальним дискомфортом. За рівнем оснащення він не поступається найкращим  приватним дитячим стоматологіям  Запоріжжя.

На початку осені до депутатів-«батьківщинівців» Запорізької облради звернулись гуляйпільські лікарі та керівництво місцевої громади зі скаргою на відсутність в Гуляйполі спеціалізованого дитячого стоматологічного кабінету. Батьки змушені були возити дітей на лікування за понад 80 кілометрів – до Запоріжжя.

Запорізькі «батьківщинівці» домоглись, аби обласна рада виділила на закупівлю сучасного стоматологічного обладнання та ремонт приміщення, в якому воно знаходитиметься, близько 1 млн. гривень. Вже наприкінці грудня всі роботи було завершено і кабінет розпочав приймати перших пацієнтів.

«Важливо, що можливість отримувати по-справжньому якісні стоматологічні послуги відтепер мають не лише діти гуляйпільців, а й маленькі жителі сіл та міст всього Пологівського району. Діти повинні мати якісне стоматологічне лікування незалежно від місця проживання», – зазначив керівник запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко.

Слід відзначити, що завдяки зусиллям Владислава Куценка та голови фракції «Батьківщина» ЗОР Вячеслава Колесникова, дитячий стоматологічний кабінет в Гуляйполі був облаштований в рекордно короткі терміни – за неповні 3 місяці.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова