В боях з окупантами загинув колишній нардеп, ексдепутат Волинської обласної ради від фракції ВО «Батьківщина» Сергій Слабенко

4 серпня на війні з російськими окупантами загинув колишній народний депутат України, ексдепутат Волинської обласної ради Сергій Слабенко. Захисник поліг під час боїв на Запорізькому напрямку.

Тіло загиблого повернуть додому завтра, 7 серпня.

Сергій Слабенко травня 2002-го – травень 2006 року – народний депутат України, голова підкомітету з питань діяльності судів, судочинства та судово-правової реформи Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, Верховна Рада України 4-го скликання.

З травня 2006 року – депутат Волинської обласної ради 5-го скликання.

З червня 2006-го по жовтень 2009-го – заступник голови Атестаційної палати Волинської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

З червня 2010-го – член Атестаційної палати Волинської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

У жовтні 2010 року обраний депутатом Волинської обласної ради за списком партії «Наша Україна».

З 2015-го по 2020 рік – депутат Волинської облради від ВО «Батьківщина». Член постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. В цю гірку мить поділяємо горе сім’ї та разом схиляємо голову в глибокій скорботі.

Навіки пам’ять про Захисника України буде жити у наших серцях та вічним болем залишиться в душах рідних і близьких людей.

ВІЧНА СЛАВА І ШАНА ГЕРОЮ.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова