Ужгородський «батьківщинівець» в складі української делегації відвідав Угорщину

Днями депутат Ужгородської міської ради фракції «Батьківщина» Антон Ліврінц в складі української делегації відвідав угорське місто Ніредьгаза.

Під час візиту гості з України відвідали низку заходів в рамках проведення фестивалю Тірпак та відкритті виставки художниці Тімеї Мітрої.

А також ознайомилися з роботою комунальних підприємств міста Ніредьгаза та департаментом міського господарства міста, які проводять дуже ефективну роботу по поповненню коштів міського бюджету міста Ніредьгаза.

«Перебуваючи в Угорщині взяв участь у наведенні комунікації по налагодженню міжнародного співробітництва з містами-побратимами міста Ніредьгаза, зокрема і з представниками міста-побратима Ужгорода – містом Сату-Маре (Румунія). Як заступник голови постійної комісії Ужгородської міської ради з питань соціально-гуманітарної політики, регламенту та депутатської етики, взяв участь у переговорах з мером міста Ніредьгаза Ференцом Ковачем, стосовно міжнародного співробітництва з містом Ужгородом. Зокрема допомоги в проведенні оздоровлення дітей постраждалих внаслідок війни, лікуванні та та реабілітації воїнів ЗСУ, наданні допомоги ВПО, допомоги медикаментами лікувальним закладам міста Ужгорода, тощо. Маю надію, що ці переговори стануть початком плідної міжнародної співпраці», – зауважив Антон Ліврінц.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова