Ухвалили зміни до бюджету області та погодили створення військового ліцею

На вчорашній сесій Полтавської обласної ради було розглянуто майже 50 проєктів рішень. Серед питань – зміни до програм, звіти керівників області, майнові питання. 

 

Голова постійної комісії з питань бюджету та управління майном, депутат Полтавської облради від ВО «Батьківщина» Лариса Босенко разом з колегами погодили внесення змін у програму «Розвиток освітнього простору Полтавщини». Мета – будівництво захисних споруд для шкіл, а відтак збільшення кількості учнів, які зможуть навчатися офлайн.

Не менш важливе питання – створення у Полтаві ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Набір до закладу буде поступовим, але вже з 1 вересня 50 учнів зможуть розпочати навчання за спеціальною програмою.

Щодо змін до бюджету. Область отримала державну субвенцію – на укриття в школах та на закупівлю автобусів. Також бюджет збільшується за рахунок коштів місцевих бюджетів для співфінансування ремонту доріг.

Майнові питання. Продовжується реорганізація обласних закладів шляхом приєднання. Метою таких рішень є зменшення адмінвитрат та посилення фінансової стабільності наших комунальних підприємств.

Окрім цього, було схвалено звернення до органів державної влади, погоджено кандидатури до складу поліцейських комісій та для нагородження Грамотами Верховної Ради України.

«Сьогодні депутатський корпус області знову показав свою єдність, адже майже всі питання порядку денного отримали необхідну кількість голосів. Вдячна колегам за плідну роботу!» – зазначила Лариса Босенко після засідання.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова