Український народ має вирішувати долю землі

У продажу землі зацікавлені транснаціональні компанії та їх власники – іноземні банки та вітчизняні олігархічні структури. Сьогодні і деякі місцеві князьки мріють про ласі шматки.

Як інформує пресслужба Черкаського обласного партосередку, про це заявив фермер, перший віце-президент Асоціації фермерів і приватних землевласників, депутат обласної ради від «Батьківщини» Віктор Гончаренко в інтерв’ю сайту «Про Головне».

Віктор Гончаренко висловив позицію фермерів Черкащини щодо відкриття ринку землі в Україні.

«Ані Україна, ані її жителі не готові до запровадження ринку землі. Коли в нашій країні йде війна, наші воїни гинуть, боронячи українську землю,  економіка країни не в найкращому стані, а народ знаходиться на межі виживання, запроваджувати розпродаж найціннішого скарбу українського народу не допустимо, зокрема в тому варіанті, що нам пропонує законопроект №2178-10. Це не ринок, а відкритий цинічний дерибан українських чорноземів», – сказав Віктор Гончаренко.

Він наголосив, що у світі нині багато вільних коштів і їхні власники поспішають вигідно матеріалізувати свої активи, використовуючи всі можливі механізми. А що є найнадійнішим скарбом? Звичайно ж, земля! Гроші – це фантики, які можуть у будь-який момент знецінитися, а земля – це надійний капітал.

«Я підтримую ініціативу Лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко щодо проведення земельного референдуму. Саме Всеукраїнський референдум має визначити, чи готовий народ продавати свою землю, свою Україну. Це доленосне рішення для держави має визначити саме народ. Адже не має права купка політиків і політиканів вирішувати долю всього українського народу та його майбутнього. Такого права ми їм не давали!», – зауважив Віктор Гончаренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова