У Запоріжжі створено добровольчі формування територіальних громад

Новостворений ДФТГ «Запоріжжя» стане на захист та охорону правопорядку в місті та області.

До складу підрозділу увійшли колишні співробітники органів МВС та силових відомств, ветерани ООС, небайдужі жителі Запоріжжя, зокрема команда запорізької «Батьківщини».

Сьогодні ДФТГ №6 «Запоріжжя» – це повноцінна бойова одиниця, основним завданням якої є захист і забезпечення правопорядку на території Запоріжжя області. В подальшому добровольче формування, спільно з підрозділами органів МВС, виконуватиме бойове розпорядження щодо забезпечення порядку на деокупованих територіях.

Керівник запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко та  голова фракції «Батьківщина» ЗОР Вячеслав Колесников вручили посвідчення бійцям підрозділу.

«В той час, коли агресор проводить приховану мобілізацію та жене на війну з Україною всіх, кого тільки можна, – від в’язнів та оленеводів –до колективів камерних оркестрів, запоріжці йдуть захищати рідну землю добровільно», – наголосив Владислав  Куценко.

Запорізькі «батьківщинівці» передали особовому складу ДФТГ «Запоріжжя» каски, бронежилети, а також новий позашляховик Mitsubishi L-200.

«Особисто знаю і командирів підрозділу, і багатьох бійців, тому переконаний – ДФТГ «Запоріжжя» гідно виконуватиме поставлені бойові задачі на всій території області. Можливо, не до Москви, але до Кримського півострова ці хлопці дійдуть точно», – зазначив В‘ячеслав Колесников.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова