У Запоріжжі Олексій Кучеренко підтримав кандидата в депутати від «Батьківщини»

Кандидат у народні депутати України по багатомандатному виборчому округу, колишній очільник Запорізької ОДА, голова Спілки власників житла Олексій Кучеренко виступив на підтримку кандидата в народні депутати по 75-му виборчому округу Віталія Рябцева.

Про це повідомляє пресслужба Запорізького обласного партійного осередку.

Відомий борець за права власників житла Олексій Кучеренко записав відеозвернення до запоріжців, у якому пояснив, наскільки важливо підтримати висуванця «Батьківщини» в 75-му окрузі на виборах.

«Мені дуже сподобалося, що Віталій головним пріоритетом своєї виборчої програми зробив капітальний ремонт старого житлового фонду. Це одна з найгостріших проблем, яка сьогодні неухильно насувається. Я розумію, що в Запоріжжі є інші проблемні об’єкти, але у них у всіх є власник, на відміну від наших будинків. На них немає документів, технічних паспортів, ніхто не робив аудиту внутрішніх мереж. У підсумку ми платимо незрозуміло кому і незрозуміло за що», – зазначив голова Спілки власників житла.

Олексій Кучеренко закликав жителів Запоріжжя підтримати на мажоритарних округах кандидатів від «Батьківщини». Разом з ними він планує у новому парламенті вперше створити депутатську групу, яка захищатиме власників житла та впроваджуватиме державну програму модернізації, реновації та енергомодернізації житлового фонду.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова