У Запоріжжі «батьківщинівець» виступив проти розкрадання бюджетних коштів

Депутат фракції «Батьківщина» Запорізької міської ради Віталій Рябцев зустрівся з мешканцями будинку по бульвару Шевченка, 42, який із весни 2018 року знаходиться в аварійному стані.

Як повідомляє пресслужба Запорізького обласного партосередку, депутат відгукнувся на чергове звернення містян щодо невиконання міською владою своїх обіцянок.

Мешканців сумнозвісного будинку, який рік тому мало не зруйнувався через просадку фундаменту, обурили брехливі звіти міськвиконкому про виконання комплексних ремонтних робіт у їхніх помешканнях майже на 2 мільйони гривень.

«Замість того, аби зміцнити фундамент аварійної будівлі, в департаменті ЖКГ вирішили задобрити жителів косметичними ремонтами квартир. Однак, навіть це зробити по совісті не змогли – використали найдешевші матеріали, криво поклали підлогу, не вирівняли стіни, жахливо поклеїли шпалери. Люди переконані, що кошти на ремонт просто вкрали», – підсумував розмову з виборцями Віталій Рябцев.

Депутата обурила також озвучена жителями будинку інформація про спробу фірми-підрядника викрасти у них якісні німецькі вікна, замінивши їх на дешеві місцевого виробництва.

За підсумками зустрічі з містянами, «батьківщинівець» подав заяву до прокуратури щодо розкрадання бюджетних коштів із боку підрядників та керівництва департаменту ЖКГ.

Віталій Рябцев ініціював проведення виїзного засідання комісії з життєзабезпечення міста міської ради з метою вирішення побутових проблем мешканців будинку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова