У Запоріжжі «Батьківщина» звітує перед виборцями про виконану роботу

У Будинку культури Заводського району Запоріжжя відбувся звіт про роботу за 2017 рік члена фракції «Батьківщина» в Запорізькій міській раді Віталія Рябцева.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

На зустріч до Віталія Рябцева прийшло більше двох сотень городян: керівники місцевих ОСББ, старші будинків, квартальні, а також небайдужі жителі. Депутат від «Батьківщини» розповів виборцям не лише про свої персональні досягнення, але й підбив підсумки роботи партійної фракції ВО «Батьківщина» в міськраді.

«Основний акцент у своїй діяльності в минулому році Віталій Рябцев зробив на наданні матеріальної допомоги найбільш вразливим верствам населення, а також на вирішенні численних житлово-комунальних проблем, адже Заводський район обласного центру тримає лідерські позиції за кількістю аварійного й ветхого житла, частина його мешканців досі проживає у бараках. З метою захисту їх законних інтересів депутат надіслав до органів влади й комунальних підприємств більш ніж 1400 запитів», – ідеться в повідомленні Запорізької обласної «Батьківщини».

Віталій Рябцев висловив вдячність усім, хто зміг прийти на зустріч.

«Сьогодні я вчергове переконався, що ми рухаємось у правильному напрямку. При вашій активній підтримці ми багато чого досягнемо й примусимо владу працювати», – звернувся депутат-«батьківщинівець» до жителів Заводського району.

Перед городянами також виступила голова фракції «Батьківщина» в Запорізькій міськраді Ірина Костенко. Вона доповіла про роботу депутатів у місті, зокрема про розв’язання загальноміських проблем – транспортної, харчування дошкільнят і школярів, створення й діяльності ОСББ, несправедливого нарахування комунальних тарифів.

Під час зустрічі депутати від «Батьківщини» зібрали найгостріші проблемні питання району, над вирішенням яких працюватимуть у майбутньому.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова