У Запоріжжі «Батьківщина» креативно відзвітувала перед виборцями

Керівництво Заводського територіального партосередку в Запоріжжі зібрало активних жителів району на теплоході, щоб розповісти про виконання наказів виборців та намітити плани на майбутнє.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької обласної партійної організації.

Захід відбувся з ініціативи депутата Запорізької міськради з фракції ВО «Батьківщина» Віталія Рябцева та екс-депутата Запорізької обласної ради, члена бюро територіального партосередку Олександра Рабцуна.

«Батьківщинівці» запросили на подорож по дніпрових хвилях голів квартальних комітетів, членів правлінь ОСББ та інших активістів, щоб у невимушеній атмосфері поспілкуватися про проблеми району та шляхи їх вирішення.

«Нудні звіти в офісах уже всім набридли. Це погано позначається як на ефективності роботи, так і на настрої людей. Тож наша команда вирішила орендувати теплохід і на ньому влаштувати зустріч з активом району», – зазначив депутат Запорізької міськради Віталій Рябцев.

Окрім обговорення досягнень і планів на майбутнє, запорожці отримали можливість насолодитися видами Дніпра й відпочити. Депутати пообіцяли, що наступна зустріч відбудеться в середині жовтня і також пройде в неформальній обстановці.

«Ймовірно, наступну зустріч ми проведемо в кінному театрі «Запорізькі козаки». Хочеться, щоб запорожці зрозуміли: для «Батьківщини» головним є забезпечення комфорту й належних умов життя для всіх городян», – сказав ініціатор подорожі Олександр Рабцун.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова