У Запоріжжі «Батьківщина» домоглася розслідування тарифних махінацій

7 лютого на сесії Запорізької міської ради депутати схвалили запропонований фракцією «Батьківщина» проект рішення про створення тимчасової контрольної комісії з перевірки фінансово-економічної діяльності двох комунальних підприємств.

Як повідомляє прес-служба Запорізької обласної парторганізації, з відповідною ініціативою запорізькі «батьківщинівці» виступили ще три місяці тому, коли виявили махінації керівників КП «Наше місто» та МКП «Основаніє». Вони нарахували городянам оплату за фактично не надані послуги.

Представники «Опоблоку» довгий час блокували внесення такого проекту рішення на порядок денний сесії міської ради.

Підсумком бурхливого обговорення цього питання стала підтримка більшістю депутатів рішення про створення тимчасової контрольної комісії, яку очолив «батьківщинівець» Віталій Рябцев. Члени комісії перевірять фінансово-господарську діяльність двох комунальних підприємств, аби виявити причину багатомільйонних боргів перед мешканцями міста.

«Фракція «Опоблоку» всіляко намагалася зменшити термін перевірки та призначити головою комісії підконтрольну собі людину. Небажання підтримати нашу кандидатуру дає підстави вважати, що ми рухаємось у правильному напрямку», – зазначив Віталій Рябцев.

Депутат-«батьківщинівець» вважає, що комісія зможе довести махінації комунальних підприємств і тоді запоріжці отримають більше 60-ти мільйонів гривень, безпідставно нарахованих за фактично не надані послуги. Про результати перевірки депутати відзвітують на сесії міськради в червні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова