У залі Вінницької облради на депутата від «Батьківщини» скоїли напад

Вінницька обласна парторганізація висловила стурбованість з приводу інциденту, який трапився під час 30-ї сесії облради з депутатом від «Батьківщини», заслуженим журналістом України Тетяною Редько.

Про це повідомляє прес-служба Вінницького обласного партійного осередку.

«На мене при виконанні журналістських обов’язків був здійснений зухвалий напад «регіонало-опоблоківцем». Заява подана до суду. Відео та погрози – додаються. Я – в лікарні, – написала Тетяна Редько на своїй сторінці в соцмережі. – Ця особа, побачивши, що я веду прямий запис блокування трибуни воїнами АТО та співчуваючими депутатами, залізла на стільці колег брудними ногами, схопила мене за волосся, різко повернула й надавила всією масою тіла вниз. Це була спроба зламати шию».

Вінницька обласна «Батьківщина» вимагає від правоохоронних органів провести якісне й неупереджене розслідування обставин події.

«Ми засуджуємо будь-який тиск на депутатів від «Батьківщини». Закликаємо голову обласної ради Анатолія Олійника та голову облдержадміністрації Валерія Коровія об’єктивно відреагувати на подію, а також зробити все для того, щоб правоохоронні органи розслідували цей випадок прозоро та об’єктивно. Ми повинні захистити свободу слова, права та демократію в Україні», – наголошують «батьківщинівці» в спеціальній заяві.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова