У Хмельницькому відкрили меморіальні дошки загиблим Героям АТО

У Хмельницькому з нагоди Дня захисників і захисниць України урочисто відкрили меморіальні дошки двом воїнам, які загинули під час виконання бойових дій за цілісність та незалежність України.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, це командир відділення 79-ї бригади десантно-штурмових військ ЗС України старшина Володимир Коваль та нацгвардієць Ілля Павлов.  Учасники пам’ятного заходу, серед яких бойові побратими, друзі, представники громадських патріотичних організацій міста й області, духовенства, вшанували хвилиною мовчання полеглих захисників України.

Справою честі  вшанувати бійців вважає  депутат Хмельницької районної ради від «Батьківщини»полковник ЗСУ Валерій Лесков, який добре знав  Володимира Коваля особисто. Він поклав квіти до  меморіальних дошок та хвилиною мовчання вшанував пам’ять побратимів.

«Ми щиро вдячні всім, хто долучився до відкриття меморіальної дошки в пам’ять про мого батька. Це дійсно важливо, аби молодь знала й пам’ятала тих, хто віддав у боротьбі за волю та незалежність України найдорожчесвоє життя. Вони житимуть доти, доки живе у наших серцях пам’ять про наших героїв-захисників, наших братів, батьків, синів, дідусів, дівчат, завдяки яким ми маємо можливість мешкати в мирних містах під мирним небом!» – висловила вдячність за пам’ять донька Володимира Коваля Карина.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова