У Хмельницькому «Батьківщина молода» відкрила «Школу політичного успіху»

8 листопада у Хмельницькому «Батьківщина молода» провела перше заняття молодіжного навчального проекту «Школа політичного успіху».

Як інформує прес-служба Хмельницького обласного осередку «Батьківщини», «Школа політичногоуспіху» – традиційний проект «Батьківщини молодої», який вперше проводиться у Хмельницькому.

«Півторамісячний курс навчання передбачає зустрічі учасників з народними депутатами України, політтехнологами, журналістами, представниками державної влади, органів місцевого самоврядування та громадськими діячами. Учасники зможуть взяти участь у різноманітних практичних заняттях. Вони ознайомляться також із координацією роботи партій, веденням виборчих кампаній та моделюванням роботи парламенту», – розповів очільник Хмельницького обласного осередку «Батьківщини молодої» Богдан Лукашук.

У відкритті школи взяв участь заступник голови «Батьківщини молодої», очільник Івано-Франківського обласного осередку Ігор Попадюк. Він детально розповів учасникам про громадську організацію «Батьківщина молода», можливості, що відкриваються для молоді в політиці, а також обговорив з присутніми основні тенденції креативної економіки в Україні та світі, залучення інвесторів і здобуття грантів.

У другій частині заняття тренери провели практичні заняття, під час яких студенти познайомилися та об’єднались у групи, аби проаналізувати основні ідейні принципи політичних партій.

«Школа політичного успіху» проходитиме впродовж шести тижнів у приміщенні Хмельницької міської ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова