У Хмельницькому «Батьківщина молода» вручила подарунки від Святого Миколая

До Дня Святого Миколая представники Хмельницької міської «Батьківщини молодої» привітали нечуючих дітей зі святом та подарували солодощі.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації ВО «Батьківщина», активісти відвідали Хмельницьку спеціалізовану школу №33, у якій навчається 70 учнів.

«Напередодні свят стаються дива. Цього року ми, члени «Батьківщини молодої», як помічники Миколая підготували солодкі подарунки та завітали на свято до дітей з вадами слуху», – розповіла організатор акції, представниця «Батьківщини молодої» Марина Лукашук.

Члени «Батьківщини молодої» закликають хмельничан долучатися до благодійних акцій не лише у новорічні та різдвяні свята, але й у інші дні.

«Підтримка, позитивні емоції і дружнє спілкування необхідні кожній людині протягом усього року. Не будьте байдужими та допомагайте тим, хто цього потребує. Повірте, добро повернеться вам сторицею», – закликає молодь «Батьківщини».

19 грудня представники громадської організації «Батьківщина молода» також завітали до Черепівської школи Хмельницького району, де привітали учнів молодших класів з новорічними святами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова