У Вітовському районі, що на Миколаївщині, відбулося зібрання «батьківщинівців»

Голова Миколаївського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Вадим Підберезняк взяв участь у засіданні міжфракційної групи Вітовської районної ради «Наша Батьківщина – Миколаївщина».

Як повідомляє прес служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», партійці поділилися думками щодо нинішньої виборчої системи та кампанії в цілому.

«Сьогодні люди втомилися від пустих обіцянок та балачок. Для кожної ОТГ, районної та міської ради буде розроблений конкретний план дій, який пропонує наша команда. Вже багато років партія «Батьківщина» в опозиції, але місцеві вибори – це не боротьба прапорів, красивих гасел та обіцянок, як зазвичай буває на парламентських чи президентських виборах. Це час, коли потрібно слухати, чути та вирішувати проблеми кожного міста, району та села», – впевнений Вадим Підберезняк.

Лідер Вітовської «Батьківщини» Ярослав Шаланич та голова міжфракційної групи районної ради Сергій Красівський обговорили з депутатами Вітовської районної ради ключові робочі питання та особливості ведення кампанії на майбутніх виборах до ОТГ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова