У Вінниці «батьківщинівці» провели районну звітно-виборну конференцію

6 січня у Вінниці представники «Батьківщини» провели звітно-виборну конференцію Правобережного району.

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної парторганізації, на партійному заході розглянули дев’ять питань, зокрема звіт голови й бюро Правобережного районного партосередку ВО «Батьківщина» та звіт контрольно-ревізійної комісії.

У своїй доповіді лідер «батьківщинівців» Вінниччини Людмила Щербаківська окреслила суспільно-політичну ситуацію в Україні, надала нові результати соціологічних досліджень, згідно з якими на президентських виборах однозначно перемагає голова партії ВО «Батьківщина».

«Хоч би який кандидат був, у нього немає шансів перемогти Юлію Тимошенко. Ми з вами повинні створити єдину потужну команду, яка потім змінить країну. Я впевнена, що Юлія Тимошенко – єдиний лідер, який зупинить війну та покращить економічний стан у державі», – зазначила Людмила Щербаківська.

На конференції обрали голову Правобережного районного партійного осередку – ним став заступник керівника Вінницької обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Сергій Пастухов.

У роботі партійного заходу також узяли участь заступник Людмили Щербаківської Владислав Рой, голова Вінницької міської парторганізації Юрій Іорданов, очільниця Староміського партосередку Людмила Ваколюк, депутат Вінницької облради Михайло Повшедний, представники «Батьківщини молодої» Костянтин Ільницький та Денис Романовський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова