У Тячівській міській раді відбулося друге пленарне засідання сьомої сесії восьмого скликання

На засіданні розглядали ряд надважливих питань для жителів громади.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, серед основних питань:
– затвердження програми «Питна вода» на 2021-2025 роки,
– передача комунального майна у господарське відання КП «Водоканал»,
-передача житлового фонду міста Тячів з балансу Тячівського ВУЖК у господарське відання Тячівського МКП «Міськжитлокомунгосп», – внесення змін до бюджету Тячівської міської територіальної громади на 2021 рік.
При обговоренні проєкту рішення «Про передачу комунального майна в господарське відання комунального підприємства «Водоканал» депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Сергій Рабаджи поцікавився механізмом оплати за комунальні послуги і що буде з боргами жителів міста за воду та водовідведення.
За словами міського голови Івана Ковача, Тячівська міська рада придбала програму для ведення обліку використання води, що дає змогу оплачувати рахунки і онлайн, наразі працює над створенням електронної бази абонентів. Щодо боргів, то міськрада вестиме претензійну роботу з погашення боргів за воду і водовідведення з 1 жовтня 2021 року, щойно новостворений комунальний заклад отримає ліцензію на використання надр.
Не менш важливе питання, яке обговорювали депутати, – це затвердження програми «Питна вода», адже в населених пунктах уже з червня колодязі майже пусті.
Ситуацію по селу Руське Поле роз’яснив депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Іван Куцина. У Руському Полі є велика проблема із забрудненням місцевої річки Дербачка. Міський голова відреагував на підняту проблему і запевнив, що з початку року ведеться робота з виправлення ситуації.
Загалом сесія пройшла у конструктивному ключі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова