У Тернополі «Батьківщина молода» реалізує цікавий проект

Тернопільський осередок «Батьківщини молодої» провів першу зустріч у межах проекту «Політкава». Активна молодь Тернополя мала нагоду поспілкуватися з підприємцем, громадським діячем, головою міського партосередку ВО «Батьківщина» Миколою Сліпченком.

Про це повідомляє прес-служба Тернопільської обласної партійної організації.

Зустріч проходила в неформальній атмосфері за горнятком кави. Кожен міг поставити запитання Миколі Сліпченку. Молоді люди цікавилися політичною кар’єрою представника «Батьківщини», новинами менеджменту та маркетингу, запитували, як він оцінює адміністративно-територіальну реформу в Україні.

«Політична кава» – це місток, який об’єднує молодь та політику. Неабиякий інтерес у молодих людей викликали проблеми, пов’язані з життям Тернополя: внесення змін до Генерального плану забудови міста, будівництво в парках, торф’яні котельні та транспортний колапс. «Розібрали» кожне з цих питань у контексті «як так сталося?», «кому вигідно?», «як запобігти на майбутнє?» та «що робити?» В активній дискусії дійшли висновку, що політик – це теж професія, якої потрібно вчитися», – розповів Микола Спіпченко.

За словами голови «Батьківщини молодої» на Тернопільщині Євгена Рудейчука, такі зустрічі відбуватимуться й надалі, бо їх формат дає змогу молоді обговорити цікаві теми з народними депутатами, відомими політтехнологами, блогерами, журналістами, представниками влади й просто відомими людьми.

«Кожна молода людина прагне бути успішною. Прийшовши на «Політкаву», молодь почує історію життя успішної людини та зробить для себе певні висновки, що допоможуть у майбутньому», – додав Євген Рудейчук.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова