У столиці відкрито Алею пам’яті захисникам України

🇺🇦Сьогодні, у День захисників та захисниць України, в столиці відкрито Алею пам’яті захисникам України.

 

Імена 150 героїв, полеглих у бою з окупантами, навічно викарбувані на гранітних стелах, як іще одне нагадування про те, якою ціною Україна виборює свободу і незалежність.

До створення Алеї пам’яті захисникам України долучилася команда Київської міської організації ВО «Батьківщина». А сьогодні, разом з киянами, військовими, волонтерами, родинами воїнів, партійці віддали шану полеглим героям.

«Місце пам’яті про подвиг українських військових має бути у кожному районі столиці, у великих парках і скверах, щоб і ми, і наступні покоління не забували тих, хто поліг у бою за Батьківщину. І саме їхній подвиг надихає нас боротися далі і крок за кроком наближати нашу перемогу», – Володимир Слончак, депутат Київської міської ради від ВО «Батьківщина».

Разом з киянами, військовими, волонтерами, родинами воїнів, партійці поклали квіти до пам’ятного знаку та подякували усім військовим, які боронять Україну від рашистської навали.

«Україні можна оголосити війну, українські міста можна обстрілювати ракетами, нам можна погрожувати ядерною зброєю, але ніхто не зможе поставити на коліна український народ. І це доводить подвиг героїв – і тих, хто поклав своє життя за свободу нашої країни, і тих, хто зараз за неї воює. Саме тому для нашої команди було справою честі долучитися до створення Алеї пам’яті та разом з киянами віддати шану загиблим героям», – Юрій Власенко, керівник Київської міської організації ВО «Батьківщина».

Пам’ятаємо подвиг кожного і кожної, хто загинув у бою з ворогом. Дякуємо усім живим Героям, які щохвилини боронять Україну від рашистської навали.

Слава Україні! Слава Героям!

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова