У столиці створять спеціальний інформаційно-просвітницький центр

На пленарному засіданні міської ради депутати прийняли рішення про створення комунальної бюджетної установи «Київський міський інформаційно-просвітницький центр «Крим – це Україна».

Як передає пресслужба Київської міської партійної організації, рішення підтримали 85 депутатів Київради, серед яких і «батьківщинівці».

Центр займатиметься інформаційно-консультативною підтримкою внутрішньо переміщених осіб з Автономної Республіки Крим, які проживають у столиці. Йдеться про адаптацію таких осіб, інтеграцію в громаду Києва, взаємодію з органами державної влади та органами місцевого самоврядування столиці.

«Володимир Балух – справжній герой, людина, яка має чітку громадянську позицію, гідність та сміливість чинити опір режиму. Ми – єдині і завжди маємо підтримувати і допомагати один одному», – заявив голова фракції «Батьківщина» в Київраді Денис Москаль.

Депутати Київради переконані, що створення центра сприятиме відродженню та розвитку української громади Криму, розвитку культури корінних народів України та національних меншин Криму. Комунальна установа «Київський міський інформаційно-просвітницький центр «Крим – це Україна» також налагоджуватиме взаємодію з громадськими об’єднаннями внутрішньо переміщених осіб з Автономної Республіки Крим та волонтерами.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова