У Рівному влаштували свято для дітей з родин внутрішньо переміщених осіб

Ідейним натхненником та організатором святкового заходу стала директор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, голова гуманітарної комісії обласної ради, депутат фракції «Батьківщина» Алла Черній.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

З початком війни інститут прийняв десятки родин зі східних теренів України. За цей час навчальний заклад став для них рідним, хоч і тимчасовим, домом. Ось і у Міжнародний день захисту дітей Алла Черній з педагогічним колективом вирішили допомогти повернути на обличчя всіх без винятку радісні усмішки й дозволити їм згадати про щасливі моменти дитинства.

«Любімо наших дітей, даруймо тепло, турботу, радість, щиру посмішку, обійми! Діти – це наше сьогодні, діти – це наше завтра, діти – це наше завжди! Є наші діти – є ми, є Украіна! Кожного року традиційно колектив РОІППО готує цікаві ігри, конкурси, розваги для дітей. Вже другий рік, попри війну ми проводимо цей день разом з дітьми, які зі своїми родинами вимушені покинути рідні домівки…. і проживають у нас в інституті. Чужих дітей не буває. І якщо на дитячих обличчях з’являється посмішка, ми цей день прожили не даремно!» – підкреслила директорка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова