У Рівному представник «Батьківщини» допоміг школі облаштувати «Територію патріотизму»

Депутат Рівненської міської ради від «Батьківщини» Олександр Нестерук допоміг реалізувати цікаву ідею з патріотичного виховання дітей та молоді в навчальному закладі.

Як повідомляє прес-служба обласного партійного осередку, у відремонтованому коридорі на стінах школи розмістили тематичні стенди з інформацією про видатних українців, відомих рівнян, облаштувавши «Територію патріотизму».

IMG_20170830_122714

Особливе місце займає стенд з фотографіями батьків-військових, учасників АТО, діти яких навчаються в цій школі. Пишаються вчителі й своїми учнями, які мають гарні оцінки й показники у спорті. Їх фотографії теж прикрашають «Територію патріотизму».

Оскільки школа знаходиться на вулиці Олени Теліги, відомої української поетеси, її патріотичними цитатами прикрасили стіни.

На презентації «Території патріотизму» вчителі та учні подякували депутатові Рівненської міськради від «Батьківщини» Олександру Нестеруку, який долучився до втілення проекту. Власним коштом депутат встановив у коридорі школи чотири ковані лавки: відтепер учні зможуть на перервах спокійно сидіти й готуватися до наступного уроку.

«З керівництвом школи в нас давні стосунки. Ось і цього разу я з радістю відгукнувся на прохання допомогти, замовив і привіз нові лавки. Тепер коридор, у якому розмістили «Територію патріотизму», виглядає напрочуд стильно й комфортно», – сказав депутат-«батьківщинівець».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова