У Рівному «Батьківщина» провела футбольний турнір «Кубок майбутніх чемпіонів»

Упродовж десяти років за підтримки депутата Рівнеради від «Батьківщини» Олександра Нестерука відбуваються змагання серед шкільних футбольних команд «Кубок майбутніх чемпіонів».

Цьогоріч ювілейний чемпіонат зібрав 34 команди з усіх середніх навчальних закладів Рівного, повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Упродовж двох тижнів команди змагалися за олімпійською системою: хто програв, той вибував зі змагань. Цього разу, вперше за історію проведення турніру, до фіналу пробилися команди з одного навчального закладу – НВК №26.

Фінальна гра закінчилася з рахунком 4:1. Капітана команди-переможця Олександра Форманюка визнали найкращим форвардом турніру.

Разом із «батьківщинівцем» Олександром Нестеруком переможців вітав почесний гість – капітан київського «Динамо» Сергій Сидорчук.

«Я щасливий, що наш Кубок святкує вже свої перші десять років. Приємно, що інтерес до турніру з боку школярів не зникає: щороку дедалі більше команд заявляються до участі в змаганнях. Це означає, що «Кубок майбутніх чемпіонів» ми проводитимемо й надалі», – наголосив Олександр Нестерук.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова