У Рівному «Батьківщина» пропонує відкрити післяковідні відділення

На сесії Рівненської міської ради очільниця фракції «Батьківщина» Галина Кульчинська виступила з пропозицією: у лікарняних закладах міста створити післяковідні відділення.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

Під час розгляду змін до Міської програми «Здоров’я рівнян» на 2018-2022 роки депутатка звернулася до міського голови з пропозицією створити міську реабілітаційну післяковідну програму.

За рік карантину в місті Рівне на COVID перехворіли 16 343 людини. Чимало рівнян помічають зміни у своєму здоров’ї і потребують психологічної та медичної підтримки.

«Річ у тім, що COVID довго не залишає людину і негативний ПЛР тест після хвороби не означає, що людина повністю одужала. Вся медична спільнота констатує, що довгострокові наслідки коронавірусу є у багатьох пацієнтів. В лікарнях Європи вже створені спеціальні відділення, в яких діагностують різні постковідні прояви (міокардити, порушення ритму серця, тромбози, безсоння, тривожність, гіпертонічні кризи) та лікують людей», – наголосила Галина Кульчинська.

Депутатка вважає, що було б правильно задіяти всі потенційні можливості медичної галузі міста, профілактично-санаторні заклади області для того, аби запропонувати рівнянам дієвий формат післяковідної реабілітації.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова