У разі потреби «Батьківщина» готова до проведення сесії на міській площі

Депутат Світловодської міської ради від ВО «Батьківщина» Роман Домбровський закликає жителів громади долучитися до роботи сесії міської ради.

«Міський голова та виконавчий комітет міської ради, на мою думку, не належним чином виконують своїобов’язки! Безліч нагальних проблем міста залишаються невирішеними! Перспективи розвитку освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, спорту, соціального захисту, житлово-комунального господарства – виконавчою владою не визначені. Міський голова ігнорує заяви і звернення громадян і депутатів, тож, шановні земляки, ставте свої запитання міському голові і нам, депутатам, безпосередньо на сесії. Ви нас обрали – ми вам підзвітні і підконтрольні!» – зазначив Роман Домбровський.

Депутат від «Батьківщини» просить міського голову забезпечити можливість участі всіх бажаючих у роботі сесії з дотриманням вимог чинного законодавства. У разі потреби, фракція ВО «Батьківщина» готова до проведення сесії на міській площі.

За інформацією інтернет-видання «Світловодськ», на офіційному сайті міської ради немає регламенту сесії, що відбудеться 25.01.22. Отже, поки не зрозуміло, які саме питання будуть на розгляді.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова