У райраді на Черкащині фракція «Батьківщина» збільшилася на п’ять депутатів

За рахунок переходу депутатів з інших фракцій представництво «Батьківщини» в Звенигородській районній раді зросло одразу на п’ять осіб.

Як інформує прес-служба Черкаської обласної парторганізації, 16 листопада під час чергової сесії Звенигородської райради оголосили заяви депутатів Юрія Алексєєва, Володимира Міняйла, Віктора Крикуна і Дмитра Шукала про їх вихід із депутатської фракції «Блоку Петра Порошенка» та входження до фракції політичної партії ВО «Батьківщина».

До цих депутатів також приєднався позафракційний Валерій Костенко.

Голова Звенигородської райради від «Батьківщини» Володимир Кучер

«Відтепер Звенигородська «Батьківщина» нараховує сімнадцять депутатів і становить 50% від загального складу райради. Внаслідок такої «міграції» у БПП залишилося всього 2 депутати, тож, відповідно до законодавства, фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у нашій раді припинила існування», – прокоментував ситуацію голова Звенигородської райради, «батьківщинівець» Володимир Кучер.

Він також нагадав, що це вже друга, після Радикальної партії Олега Ляшка, фракція, яка розпалася в райраді протягом останнього часу.

Окрім цього, на сесії депутати розглянули ініційований фракцією ВО «Батьківщина» проект рішення «Про підтримку депутатського звернення до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення».

Цей документ депутати ухвалили одноголосно.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова