У Попасній на Луганщині відкрили оновлену громадську приймальню «Батьківщини»

10 вересня на Луганщині відбулось урочисте відкриття оновленої громадської приймальні Попаснянської районної організації ВО «Батьківщина».

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, у заході взяли участь очільник партійців регіону Ірина Верігіна, делегації Сєверодонецької, Лисичанської та Новоайдарської парторганізацій. Подія зібрала багато мешканців міста, які прийшли разом зі своїми родинами.

IMG_0539

Команда Попаснянської «Батьківщини» зробила все, щоб відкриття громадської приймальні перетворилося на справжнє свято. Біля офісу встановили дитячий батут, дітлахам безплатно наносили аква-грим, а найменших розважали аніматори. Дорослим також підготували сюрприз – концерт народного артиста України Олега Гаврилюка та його талановитої родини.

IMG_0564

У партійному офісі розмістила свою виставку фотограф-волонтер Ірина Крамаренко. Тут були представлені роботи, присвячені бойовим діям, відновленню пошкодженої інфраструктури, патріотичним акціям.

Під час заходу нагородили грамотами підприємців та громадських діячів, що допомагали відновити роботу приймальні «Батьківщини» в Попасній. Багаторічний голова районного партосередку Володимир Титаренко отримав наручний годинник від Ірини Верігіної, яка від імені Юлії Тимошенко подякувала йому за плідну працю та вірність політичній силі.

Нагадаємо, що Попасна знаходиться на відстані лише 10 кілометрів від лінії зіткнення. Місто звільнене від незаконних збройних формувань в 2014 році. Проте тут, незважаючи на всі домовленості про припинення вогню, постійно існує ризик потрапити під обстріл. Тож відновлення повноцінної роботи громадської приймальні проукраїнської політичної сили – це дійсно досягнення, варте поваги.

«Ми працюватимемо для всіх мешканців району. Готові надати юридичну, соціальну та психологічну допомогу. У нас є офісна техніка, в нас є досвід та, головне, в нас є команда. Ласкаво просимо до нашої приймальні», – сказав в.о. голови Попаснянської районної «Батьківщини» Микола Ханатов.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова