У Полтаві депутат від «Батьківщини» облаштовує зони відпочинку

Депутат від «Батьківщини» в Київській районній у місті Полтаві раді Сергій Савенков виступив ініціатором облаштування зони відпочинку в мікрорайоні Половки та разом з волонтерами встановив міст для пішоходів.

Про це інформує прес-служба Полтавського обласного партійного осередку.

За словами Сергія Савенкова, через місце для відпочинку протікає чималий струмок, що створює незручності і для дорослих, і для дітей.

«Тому разом з однодумцями вирішили спорудити капітальний місток самі, самі ж його і встановили, а через мережу Фейсбук запросили всіх бажаючих попрацювати на свіжому повітрі», – каже «батьківщинівець».

Цими вихідними міст встановили і пофарбували, а фотозвіт про добру справу виклали на сторінку Сергія Савенкова у Фейсбуці. Полтавці схвально сприйняли особистий приклад депутата від «Батьківщини».

«Гарний наочний приклад того, як разом можна отримати такий класний результат!» – ідеться в одному з численних коментарів під звітом у соціальній мережі.

До слова, це не перша ініціатива Сергія Савенкова та «батькіщинівців» Полтави. Восени минулого року вони добилися розгляду проекту щодо створення системи очищення каскадних ставків у Полтаві.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова